Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
BELEDİYE BAŞKANIMIZ CEMALETTİN BAŞSOY İZZET PAŞA MAHALLESİ SAKİNLERİYLE BULUŞTU

Buradasınız: Haberler - Belediye Başkanımız Cemalettin Başsoy İzzet Paşa Mahallesi Sakinleriyle Buluştu

404 görüntülenme - Tarih: 29.11.2017    YAZDIR

 

Çalışmalarını katılımcı belediyecilik anlayışıyla sürdüren Belediye Başkanımız Cemalettin Başsoy 28 Kasım Salı günü akşam saatlerinde İzzet Paşa Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

13 Şubat İlkokulu toplantı salonunda gerçekleştirdiğimiz mahalle meclis toplantısına  Belediye Başkanımız Cemalettin Başsoy, Ak Parti İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Ferhat Bulut, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Keleş, Erzincan   Belediye Başkan yardımcılarımız, birim müdürlerimiz ve çok sayıda mahallelinin katılımı ile gerçekleştirdik.

 

Okul müdürü Hüseyin Yeniçeri ve İzzetpaşa Mahallesi muhtarı Mehmet Yeter’in konuşmalarının akabinde bir açıklama yapan Belediye Başkanımız Cemalettin Başsoy “Kıymetli hemşehrilerim sizlere yaklaşık dört yıldır yedi gün yirmi dört saat hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu güne kadar şehrimizde 300km içme suyu hattı değiştirmesi 20km kanalizasyon, 20km yağmur suyu hattı, 12km içme suyu ishale hattının değiştirilmesi, İtfaiye binasının yenilenmesi, Jeotermal kaplıcaların yenilenmesi, yeni bir kreşin inşası, 15 Park, 10 adet Muhtar Evi, Ekşisu mesire alanın yenilenmesi bütün bunların yanında asfalt kaldırım çalışmaları gibi birçok çalışma gerçekleştirdik. Bunları sizlerde yakinen görüyorsunuz. Belediyemizin sizlere vaat ettiği projelerin bedele 600 Milyon TL. Ancak şimdi sizlere 4 adet projeden bahsedeceğim bunlar mega projeler. Birincisi Aksu deresi projesi bu projeyle şehrimize saniyede 750 litre su gelecek, suyun fazlasını sulama suyu olarak kullanacağız. Şu anda kullandığımız suyun maliyeti 5 Milyon tl. artık bu parayı ödemeyeceğiz. Yarıca bu projeyle elektrik de üreteceğiz. İkinci projemiz tramvay projesi inşallah 2018 yılında temellerini atacağız. Diğer bir projemiz katlı otopark projesi ihalesini yapıp temellerini atacağız. Bu projenin belediyemize getirisi 1 Milyon tl. Dördüncü projemiz Cumartesi Pazarı projesi 2018 de temellerini atacağımız projenin 4 katlı olacak iki katı ototpark olacak 3. Kat Pazar alanı dördüncü katı kafeterya olacak hayırlı uğurlu olsun. " dedi.

 

Mahalle sakinleri ise gerçekleştirilen çalışmalardan dolayı Belediye Başkanımız Cemalettin  Başsoy’a teşekkür ettiler.

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR